شرکت ارزش آفرینی منیر (پردازش داده منیر سابق)‌با مسئولیت محدود و شماره ملی ۱۰۷۴۰۱۰۱۶۱۶ از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را در دانشگاه رازی کرمانشاه آغاز کرده است. ما در این مجموعه در ابتدای کار در فضای دانشگاهی و دانشجویی، به فعالیت‌های طراحی و توسعه اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارهای سازمان‌ها و کسب‌وکارها پرداختیم. محل کار اولیه منیر، سالن‌های مطالعه کتابخانه دانشگاه رازی بود، سال‌های سختی رو گذروندیم و بعد از چند سال موفق به تامین محل و تشکیل دفتر شدیم! حدود ۶ سال به عنوان مجری، پروژه‌های خصوصی و دولتی را اجرا کردیم. محدوده فعالیت‌های منیر محدود به توسعه نرم‌افزار نبود؛ ما جزء اولین‌ها (و احتمالا اولین) تیم تخصصی بازاریابی دیجیتال در بازار کرمانشاه بودیم! تعدادی از رستوران‌ها و گالری‌های جواهرات بزرگ کرمانشاه طرف قرارداد ما بودند.

با گذر زمان و تغییرات شرایط تحصیلی فعالیت‌های منیر به شکل دورکاری پیگیری شد. از اواسط سال ۱۳۹۸، تصمیم به تغییر استراتژی گرفتیم و به سمت تولید محصول حرکت کردیم و کم‌کم فعالیت خود را به طور کامل به خرم‌آباد منتقل کردیم. ما محوریت فعالیت‌های خود را تولید دو محصول با فناوری پیشرفته در حوزه‌های مالی و احراز هویت کردیم و هم‌اکنون «راهکارهای پرداخت ویردار» و «هویت دیجیتال مُنید» نتیجه سختی‌های آن روزهاست.

بزرگ‌ترین مشکل ما در طول این چند سال، کمبود نیروی انسانی متخصص و منعطف بود. بر خلاف آنچه در اذهان عمومی کشور و لرستان وجود داره که ما شغل نداریم، ما فکر می‌کنیم آدم متخصص نداریم! حداقل ما اینطور فکر می‌کنیم! منیر امروز تیم ۱۲ نفره‌ای متشکل از متخصصین تلاش‌گر و متعهد است که هر کدام روایت‌های خود را از تجربه‌ منیری بودن دارند.

از طرف منیری‌ها

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.