شناخت مشتری و مدیریت اطلاعات اونها یکی مهم‌ترین اقداماتیه که هر کسب و کار برای فروش بیشتر و بهتر باید مدنظر داشته باشه. مشتری طی یک فرآیند خیلی آسان، سریع و دقیق باید به خدمات کسب و کارها دسترسی پیدا کنه و از طرفی کسب و کار برای ارائه خدمات بهتر، پشتیبانی و داشتن گزارشات دقیق، باید در بستری مناسب بتونه اطلاعاتی که از مشتریان گرفته رو به صورت یکپارچه و دقیق ذخیره داشته باشه.

راهکار مُنید برای کسب درآمد بیشتر شما 

هویت دیجیتال منید به فروشگاه‌های اینترنتی و مشتریانشون اهمیت و ارزش خاصی قائل است از این رو برای رفع مشکلات و دغدغه‌هاشون در زمینه KYC و مدیریت اطلاعات مشتریان راهکارهای بسیار مناسبی ارائه میده که میتونه برای هر فروشگاهی به عنوان ارزش و مزیت خاصی تعریف بشه.

احراز مشتری

مشتریان، برای استفاده از خدمات شما نیاز دارند که در فروشگاه ثبت نام کنند و برای استفاده مجدد از سیستم شما نیاز به حفظ نام کاربری و رمز عبور دارند که تکرار این روند برای مشتری آزار دهنده است. از طرفی برای اینکه شما مشتریتون رو از دست ندید، مجبور به استفاده از افزونه‌های مختلف و ارسال ایمیل فراموشی رمزعبور و اقداماتی از این قبیل دارید اما منید همه این کارها رو تنها با یک کلیک انجام میده اون هم داخل فروشگاه خودتون، به این میگن یک راهکار هوشمند و سریع و رفع اولین دغدغتون.

مدیریت اطلاعات مشتریان

اطلاعاتی که از مشتری در زمان ثبت نام گرفتید باید به صورت دقیق و بدون خطا ذخیره بشن تا در هر زمان و شرایطی بتونید برای ارائه خدمات بهتر و افزایش درآمد ازشون استفاده کنید. 

  • گزارش و آمار
    اطلاعات دریافتی از مشتریان در قالب جدول و نمودار ذخیره میشن تا در حین دسترسی سریع بتونید تحلیل رفتاری دقیقی از مشتریان داشته باشید. مشتریانتون رو در جدول به صورت گروه‌های مختلف از قبیل جنسیت، سن و… دسته بندی کنید و طبق برنامه بازاریابی برای هر دسته، تخفیف و پیام‌های مختص آن گروه ارسال کنید و آمار رفتاری مشتریان مثل تعداد ورودها و ثبت نام‌ها و… رو به صورت نموداری بررسی و تحلیل کنید.
  • پشتیبانی با کیفیت
    امروزه پشتیبانی و رفع مشکلات مشتریان در کمترین زمان یک ارزش ویژه و حتی در برخی موارد به عنوان برگ برنده کسب و کارها مطرح میشه. منید طبق درخواستتون، آخرین اطلاعات مشتریان رو در لحظه، بروز رسانی میکنه و از طرفی اگه نیاز به اطلاعات جدیدی از مشتری دارید کافیه درخواستش رو بدید و منید برای شما ارسال میکنه.
  • امنیت اطلاعات
    مشتریان به هیچ وجه قبول نمیکنن اطلاعاتی که به شما برای دریافت خدمات دادند به دست افراد سودجو بیوفته پس باید تمام اطلاعات رو در بستری کاملا امن و محافظت شده ذخیره کرد.  منید با رمزنگاری مناسب و استفاده از سیستم بلاکچین خیلی دقیق، امنیت اطلاعات رو حفظ میکنه  به گونه‌ای که با اختصاص کلیدهایی به کاربر، کسب و کار و منید اطلاعات فقط در یک حالت باز و قابل مشاهده خواهند بود، و اون متصل شدن درست این کلیدهاست.

الان ثبت نام کن

محاسبه مالی

نگاه منید براساس پرداخت هزینه به میزان مصرف است. بنابراین اتصال شما به منید کاملا رایگان خواهد بود و به میزان استفاده از خدمات و تعداد احرازهای مدنظرتون مبلغ پرداخت خواهید کرد. میتونید از بین اطلاعات تماسی، هویتی، بانکی، پستی و… کاربران رو تعیین کنید که منید کدوم رو براتون احراز کنه و طبق همون از شارژ حسابتون برداشت خواهد شد.

نکته مهم علاوه‌بر رایگان بودن اتصال، منید برای فروشگاه‌های پر طرفدار یک هدیه در نظر داره. با افزایش مشتریان شما، هزینه‌های احراز منید هم به نسبت کم خواهد شد و این یعنی منید برای پیشرفت تون برنامه داره. برای بررسی هزینه‌ها و نحوه محاسبات می تونید بخش تعرفه‌‌ها رو مطالعه کنید.

جهت مدیریت بهتر و شفاف‌تر شدن مباحث مالی، منید بستری در نظر گرفته تا شما در جریان شارژ حساب و برداشت‌هایی که ازش میشه، بشید و روند کاهش هزینه‌های احراز طبق افزایش مشتریانتون رو هم به دقت ببینید و براش برنامه ریزی کنید.

حسابت رو فعال و شارژ کن

پشتیبانی فنی

اول بحث گفته شد هویت دیجیتال منید به فروشگاه‌های اینترنتی و مشتریانشون اهمیت و ارزش خاصی قائل است و راهکارهای بسیار مناسبی ارائه میده که میتونه برای هر فروشگاهی به عنوان ارزش و مزیت خاصی تعریف بشه. این گفته با نحوه پشتیبانی بیش از قبل تکمیل میشه.

در بخش مستندات فنی راهنمایی‌ها و نمونه کدهایی که برای اتصال به منید نیاز  دارید، آورده شده، از طرفی تیم منید در حال ایجاد پلاگین‌های مختلف هست تا نحوه اتصال شما با هر نوع زبان برنامه نویسی خیلی آسان و راحت باشه.

همچنین با مطالعه بخش مهاجرت میتونید به صورت رایگان و یکپارچه کاربرانتون رو به منید انتقال بدید. با این کار دیگه نیازی نیست تمام مشتریان از ابتدا ثبت نام کنند و فقط با اولین ورود، شناسه کاربری آن‌ها فعال خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.