شناخت مشتری و مدیریت اطلاعات اونها یکی مهم‌ترین اقداماتیه که هر کسب و کار برای فروش بیشتر و بهتر باید مدنظر داشته باشه. مشتری طی یک فرآیند خیلی آسان، سریع و دقیق باید به خدمات کسب و کارها دسترسی پیدا کنه و از طرفی کسب و کار برای ارائه خدمات بهتر، پشتیبانی و داشتن گزارشات دقیق، باید در بستری مناسب بتونه اطلاعاتی که از مشتریان گرفته رو به صورت یکپارچه و دقیق ذخیره داشته باشه.

راهکار مُنید برای کسب درآمد بیشتر شما 

هویت دیجیتال منید به فروشگاه‌های اینترنتی و مشتریانشون اهمیت و ارزش خاصی قائل است از این رو برای رفع مشکلات و دغدغه‌هاشون در زمینه KYC و مدیریت اطلاعات مشتریان راهکارهای بسیار مناسبی ارائه میده که میتونه برای هر فروشگاهی به عنوان ارزش و مزیت خاصی تعریف بشه.

احراز مشتری

مشتریان، برای استفاده از خدمات شما نیاز دارند که در فروشگاه ثبت نام کنند و برای استفاده مجدد از سیستم شما نیاز به حفظ نام کاربری و رمز عبور دارند که تکرار این روند برای مشتری آزار دهنده است. از طرفی برای اینکه شما مشتریتون رو از دست ندید، مجبور به استفاده از افزونه‌های مختلف و ارسال ایمیل فراموشی رمزعبور و اقداماتی از این قبیل دارید اما منید همه این کارها رو تنها با یک کلیک انجام میده اون هم داخل فروشگاه خودتون، به این میگن یک راهکار هوشمند و سریع و رفع اولین دغدغتون.

مدیریت اطلاعات مشتریان

اطلاعاتی که از مشتری در زمان ثبت نام گرفتید باید به صورت دقیق و بدون خطا ذخیره بشن تا در هر زمان و شرایطی بتونید برای ارائه خدمات بهتر و افزایش درآمد ازشون استفاده کنید. 

 • گزارش و آمار
  اطلاعات دریافتی از مشتریان در قالب جدول و نمودار ذخیره میشن تا در حین دسترسی سریع بتونید تحلیل رفتاری دقیقی از مشتریان داشته باشید. مشتریانتون رو در جدول به صورت گروه‌های مختلف از قبیل جنسیت، سن و… دسته بندی کنید و طبق برنامه بازاریابی برای هر دسته، تخفیف و پیام‌های مختص آن گروه ارسال کنید و آمار رفتاری مشتریان مثل تعداد ورودها و ثبت نام‌ها و… رو به صورت نموداری بررسی و تحلیل کنید.
 • پشتیبانی با کیفیت
  امروزه پشتیبانی و رفع مشکلات مشتریان در کمترین زمان یک ارزش ویژه و حتی در برخی موارد به عنوان برگ برنده کسب و کارها مطرح میشه. منید طبق درخواستتون، آخرین اطلاعات مشتریان رو در لحظه، بروز رسانی میکنه و از طرفی اگه نیاز به اطلاعات جدیدی از مشتری دارید کافیه درخواستش رو بدید و منید برای شما ارسال میکنه.
 • امنیت اطلاعات
  مشتریان به هیچ وجه قبول نمیکنن اطلاعاتی که به شما برای دریافت خدمات دادند به دست افراد سودجو بیوفته پس باید تمام اطلاعات رو در بستری کاملا امن و محافظت شده ذخیره کرد.  منید با رمزنگاری مناسب و استفاده از سیستم بلاکچین خیلی دقیق، امنیت اطلاعات رو حفظ میکنه  به گونه‌ای که با اختصاص کلیدهایی به کاربر، کسب و کار و منید اطلاعات فقط در یک حالت باز و قابل مشاهده خواهند بود، و اون متصل شدن درست این کلیدهاست.

الان ثبت نام کن

محاسبه مالی

نگاه منید براساس پرداخت هزینه به میزان مصرف است. بنابراین اتصال شما به منید کاملا رایگان خواهد بود و به میزان استفاده از خدمات و تعداد احرازهای مدنظرتون مبلغ پرداخت خواهید کرد. میتونید از بین اطلاعات تماسی، هویتی، بانکی، پستی و… کاربران رو تعیین کنید که منید کدوم رو براتون احراز کنه و طبق همون از شارژ حسابتون برداشت خواهد شد.

نکته مهم علاوه‌بر رایگان بودن اتصال، منید برای فروشگاه‌های پر طرفدار یک هدیه در نظر داره. با افزایش مشتریان شما، هزینه‌های احراز منید هم به نسبت کم خواهد شد و این یعنی منید برای پیشرفت تون برنامه داره. برای بررسی هزینه‌ها و نحوه محاسبات می تونید بخش تعرفه‌‌ها رو مطالعه کنید.

جهت مدیریت بهتر و شفاف‌تر شدن مباحث مالی، منید بستری در نظر گرفته تا شما در جریان شارژ حساب و برداشت‌هایی که ازش میشه، بشید و روند کاهش هزینه‌های احراز طبق افزایش مشتریانتون رو هم به دقت ببینید و براش برنامه ریزی کنید.

حسابت رو فعال و شارژ کن

پشتیبانی فنی

اول بحث گفته شد هویت دیجیتال منید به فروشگاه‌های اینترنتی و مشتریانشون اهمیت و ارزش خاصی قائل است و راهکارهای بسیار مناسبی ارائه میده که میتونه برای هر فروشگاهی به عنوان ارزش و مزیت خاصی تعریف بشه. این گفته با نحوه پشتیبانی بیش از قبل تکمیل میشه.

در بخش مستندات فنی راهنمایی‌ها و نمونه کدهایی که برای اتصال به منید نیاز  دارید، آورده شده، از طرفی تیم منید در حال ایجاد پلاگین‌های مختلف هست تا نحوه اتصال شما با هر نوع زبان برنامه نویسی خیلی آسان و راحت باشه.

همچنین با مطالعه بخش مهاجرت میتونید به صورت رایگان و یکپارچه کاربرانتون رو به منید انتقال بدید. با این کار دیگه نیازی نیست تمام مشتریان از ابتدا ثبت نام کنند و فقط با اولین ورود، شناسه کاربری آن‌ها فعال خواهد شد.

هویت دیجیتال منید عملیات KYC کسب و کارها رو انجام میده از طرفی کسب و کارها میتونن در بستر منید عقد تمام قراردادهاشون رو هم بصورت یکپارچه و هم بصورت موردی در فضایی کامل ایمن و مطمئن داشته باشند. سیستم منید در قالب پلتفرمی و نرم افزاری خدمات خودشون رو به گروه‌های مختلف ارائه میده.

 

۱. پلتفرمی

در بخش پلتفرمی، منید دو ارزش مهم رو ارائه میده:

 • امکان برون سپاری KYC برای کسب و کارهای آنلاین 
 • ایجاد فضایی جهت یکپارچه سازی عقد قرارداد 

برون سپاری عملیات KYC

احراز هویت و شناخت درست مشتری یکی از مسائل و دغدغه‌های مهم هر کسب و کاریست تا بتونه خدمات خودش رو بهتر و بهینه‌تر عرضه کنه. هویت دیجیتال منید با ارزش‌هایی که ارائه میده این مهم رو به بهترین شکل انجام میده.

 

ارزش‌هایی که منید براتون میاره 

 • ورود و ثبت نام دقیق
  منید کاربران رو به دو دسته اصلی تقسیم کرده؛ تایید شده و تایید نشده، که با توجه اهمیت و خواست شما اطلاعات کاربران احراز میشه. برای کاربران تایید شده تمام اطلاعات هویتی، پستی و بانکی احراز میشه و شما به طور کامل از کاربران شناخت پیدا می‌کنید و مطمئن خواهید بود خدماتتون به افراد مدنظرتون میرسه، همچنین برای کاربرانی که تاييد شده نیستن سیستم احراز شماره تماس، به صورت کامل برقرار هست و در صورت بروز هر نوع مشکلی شما به مشتری دسترسی دارید و میتونید خدمات پشتیبانی رو به بهترین نحوه انجام بدید.
 • خارج نشدن از پلتفرم
  سیستم احراز هویت منید کاملا در پلتفرم کسب و کار انجام میشه و قرار نیست کاربر رو درگیر پیچیدگی‌های نرم افزاری کنیم.  پس شما در سیستم نرم افزاری یا سایتی خودتون کاربرانتون رو احراز خواهید کرد.
 • تجربه کاربری بهتر
  پر کردن فرم‌های طولانی، دغدغه ثبت نام کاربر در زمان و مکان مناسب، طولانی شدن زمان ثبت نام و… همه این موارد رو منید تنها با یک کلیک حل میکنه و شما به کاربرانتون تجربه عالی برای ثبت نام و ورودشون میدید و حالا کاربران فقط به فکر استفاده از خدمات شما خواهند بود.
 • گروه شغلی
  با احراز درست و دقیق شما میتونید کاربرانتون رو به صورت گروه‌های مختلف داشته باشید و در صورت نیاز بهشون خدمات ویژه‌تری ارائه بدید. به عنوان مثال در روز معلم به همه کاربران معلمتون کد تخفیف بدید و اینجوری همه جوره حواستون به کاربران خواهد بود
 • امنیت اطلاعات
  حفظ اطلاعاتی که از کاربران گرفته میشه بسیار مهم هست و اگه تحت هر شرایطی اتفاقی براش بیوفته باعث بروز مسائل حقوقی و مالی خواهد شد. منید با رمزنگاری مناسب و استفاده از سیستم بلاکچین خیلی دقیق امنیت اطلاعات رو حفظ میکنه  به گونه‌ای که با اختصاص کلیدهایی به کاربر، کسب و کار و منید اطلاعات فقط در یک حالت باز و قابل مشاهده خواهند بود، و اون Sync شدن درست این کلیدهاست. از طرفی منید اطلاعات کاربران رو به صورت تقسیم شده ذخیره میکنه تا ضریب خطا امنیت رو به صفر برسونه. در این حالت حتی اگه فرض کنیم مرحله قبل باز شده ( که احتمالش خیلی کمه) اطلاعات قابل نمایش و مفیدی برای هکرها وجود نداره.
 • اتصال آسان به منید
  با تعریف پلاگین‌های مخصوص و نمونه کدهایی که در بخش مستندات آورده شده شما میتونید به سادگی به منید متصل بشید و از خدمات منید استفاده کنید.

یکپارچه سازی قرارداد

کسب و کارهایی که نیاز به عقد قرارداد در سیستم خود دارند میتونن با انجام یکپارچه سازی با منید، قراردادهاشون رو به پلتفرم منید بسپارند. با این کار تنها با یک کلیک کاربر به بخش قراردادی که از پیش تعیین شده هدایت میشه و پس از امضا به پلتفرم برمیگرده و عقد قرارداد به صورت کامل، دقیق و سریع صورت می‌گیرد.

 

۲. نرم افزاری

هویت دیجیتال منید در بخش نرم افزاری خود به افراد امکانات خاصی رو ارائه میده که به برخی از این امکانات در ادامه خواهیم پرداخت.

 

الف- هویت دیجیتال

 • هویت حقیقی
  منید برای هر فردی یک هویت دیجیتال تعریف میکنه که با این کار شما در فضای مجازی هم هویت دارید و به راحتی می تونید کارهاتون رو مدیریت کنید و از خدمات تمام کسب و کارها بدون دغدغه و صرف زمان برای پر کردن چندباره فرم‌های ثبت نام، خیلی سریع به خواسته خود برسید.
 • هویت حقوقی
  سرتیم‌ها و صاحبین کسب و کارهایی که شناسه ملی دارند میتونند با ایجاد هویت حقوقی بهتر از قبل کارهای آنلاین خود رو انجام بدن.
 • هویت مجازی
  منید این بخش رو به سه دسته تقسیم کرده کودکان، واسپاری و خانواده.
  – هویت کودکان
  حضور کودکان در فضای مجازی امری غیرقابل اجتناب هست و الان باید فکری برای مدیریت و مناسب کردن این حضور کرد. با ایجاد شناسه کودک توسط والدین هم کودکان احساس امنیت و اعتماد بیشتری میکنن و هم والدین از رفتار فرزندانشون مطلع میشن و از طرفی کسب و کارها نیز با توجه به رده سنی که از قبل به صورت صحیح احراز شده خدمات ارائه خواهند داد که این مهم از بروز خیلی از اتفاقات و حوادثی سایبری که میشنویم می‌کاهد.
  – واسپاری
  حتما شده انجام برخی از کارهاتون رو به فرد دیگه ای بسپارید، این کارها چه حقوقی باشند و چه اقدامات عادی در فضای مجازی امکان پذیر نیست مگر اینکه تمام اطلاعات اصلی شامل نام کاربری، رمز، شماره تماس و… رو به فرد مورد نظرتون بدید؛ اما پلتفرم منید با ایجاد بستری تحت عنوان واسپاری این کار رو به بهترین نحوه مدیریت و اجرایی کرده. شما در قالب واسپاری مسئولیت کارها رو با مشخص کردن میزان دسترسی به فرد دیگه ای میدید، اینگونه با خیال راحت هم مسایل قانونی و هم کارهای شخصی در فضای مجازی رو به دیگری میسپارید.
  – شناسه خانواده
  برخی کارها در خانواده توسط تمام اعضا انجام میشه و تقسیم آن‌ها یجور اتوماتیک هست. با داشتن شناسه خانواده همین روند در فضای آنلاین صورت خواهد گرفت و اعضای خانواده با دسترسی‌های معین میتونن کارهای فضای مجازی رو مدیریت کنند.

ب- قراردادها

منید با احراز هویت دقیق افراد و تخصیص هویت‌های دیجیتالی به عنوان هویت حقیقی، حقوقی و واسپاری،  فراهم کردن بستری ایمن و مطمئن و همچنین ارائه قراردادهای استاندارد قانونی باعث میشه افراد حقیقی و حقوقی بدون دغدغه عقد قراردادی صحیح و مطمئن داشته باشند. تمام روند عقد قرارداد از ایجاد تا امضای آن توسط طرفین قرارداد در نرم افزار منید بصورت خیلی هوشمند و دقیق صورت می‌گیرد و پس از عقد قرارداد نیز افراد از روند و سررسیدهایی که خواهند داشت به صورت آنلاین و زنده تا پایان زمان قراردادشون میتونن مطلع بشن.

 

ج- ویژگی منحصربفرد

هویت دیجیتال منید قراره حس حضور واقعی شما رو در فضای مجازی فراهم کنه تا بهترین تجربه کاربری رو داشته باشید، از این رو ارزش‌هایی که در نرم افزار منید به صورت خاص مشاهده خواهید کرد رو بصورت موردی آورده شده:

 • مشاهده فعالیت ها
  تمام اقدامات شما در فضای مجازی ثبت و نمایش داده میشه تا شما با دقت بر اقداماتتون مدیریت داشته باشید. در این بستر ورود و ثبت نام  با هر نوع دستگاهی، فرآیندهایی که توسط کسب و کار انجام میشه مثل بروزرسانی توافقنامه کاربری و درخواست اطلاعاتتون در بخشی از نرم افزار نمایش داده میشه تا هویت دیجیتال شما مانند یک فرد زنده از تمام اطلاعات و اقدامات اطرافش اشراف کامل داشته باشه. در همین قالب اگه به قراردادی دعوت بشید یا به سر رسیدی از قرارداد نزدیک بشید بهتون اطلاع داده میشه تا همیشه از برنامه جلو باشید.
 • تعهدات
  توافقنامه‌ها و واسپاری‌ها، برخی از تعهداتیست که باید در بخش ویژه بهشون پرداخت بشه . این کار مدیریت کارها و تعهداتی که دارید رو براتون آسان میکنه تا بصورت دسته بندی و مناسب از همه تعهدات خبر داشته باشید.
 • امنیت خصوصی
  شما به عنوان یک هویت دیجیتال نیاز دارید که برای روزهای خاص هم گزینه‌ای مدنظر داشته باشید تا در صورت هر اتفاقی از قبیل گم شدن گوشی و … امکان بازگشت مجدد هویتتون در فضایی کاملا ایمن میسر باشه. شما با تعریف زنجیره‌ای از افراد قابل اعتماد از اطرافیانتون یا دستگاه‌هایی که قبلا در سیستم ثبتشون کردید میتونید هویت دیجیتالتون رو مجدد فعال کنید. منید برای کارهایی که نیازه بصورت گمنام باشید هم راه حل داره همچنین امضای یکتای بدون نام ارزشی هست که منید به شما میده تا با این امضا شما بصورت گمنام در تمام نظرسنجی‌ها حضوری فعال و موثر داشته باشید.

منیر برای استعدادها ارزش بالایی قائل است. استعداد باید کشف شود، رشد یابد، پرورش یابد و در مسیر پیشرفت خود قرار بگیرد. استعدادیابی فرآیندی متفاوت از جذب و استخدام است. استعدادیاب‌ها به دنبال کشف استعدادهای ویژه و ناب هستند؛ در حالی که در فرآیند جذب و نیرویابی هدف جایگزینی یا پوشش یک جای خالی است!

ما استعدادها را استخدام نمی‌کنیم که به آن‌ها بگوییم چکار کنند؛ بلکه آن‌ها را استخدام می‌کنیم تا به ما بگویند چیکار کنیم!

استیو پائول جابز

اگر به استعدادهای خود باور دارید، همین حالا رزومه خود را برای ما بفرستید.

بومِ منیر، پذیرای حضور شماست.

ارسال رزومه

شرکت ارزش آفرینی منیر (پردازش داده منیر سابق)‌با مسئولیت محدود و شماره ملی ۱۰۷۴۰۱۰۱۶۱۶ از سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را در دانشگاه رازی کرمانشاه آغاز کرده است. ما در این مجموعه در ابتدای کار در فضای دانشگاهی و دانشجویی، به فعالیت‌های طراحی و توسعه اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارهای سازمان‌ها و کسب‌وکارها پرداختیم. محل کار اولیه منیر، سالن‌های مطالعه کتابخانه دانشگاه رازی بود، سال‌های سختی رو گذروندیم و بعد از چند سال موفق به تامین محل و تشکیل دفتر شدیم! حدود ۶ سال به عنوان مجری، پروژه‌های خصوصی و دولتی را اجرا کردیم. محدوده فعالیت‌های منیر محدود به توسعه نرم‌افزار نبود؛ ما جزء اولین‌ها (و احتمالا اولین) تیم تخصصی بازاریابی دیجیتال در بازار کرمانشاه بودیم! تعدادی از رستوران‌ها و گالری‌های جواهرات بزرگ کرمانشاه طرف قرارداد ما بودند.

با گذر زمان و تغییرات شرایط تحصیلی فعالیت‌های منیر به شکل دورکاری پیگیری شد. از اواسط سال ۱۳۹۸، تصمیم به تغییر استراتژی گرفتیم و به سمت تولید محصول حرکت کردیم و کم‌کم فعالیت خود را به طور کامل به خرم‌آباد منتقل کردیم. ما محوریت فعالیت‌های خود را تولید دو محصول با فناوری پیشرفته در حوزه‌های مالی و احراز هویت کردیم و هم‌اکنون «راهکارهای پرداخت ویردار» و «هویت دیجیتال مُنید» نتیجه سختی‌های آن روزهاست.

بزرگ‌ترین مشکل ما در طول این چند سال، کمبود نیروی انسانی متخصص و منعطف بود. بر خلاف آنچه در اذهان عمومی کشور و لرستان وجود داره که ما شغل نداریم، ما فکر می‌کنیم آدم متخصص نداریم! حداقل ما اینطور فکر می‌کنیم! منیر امروز تیم ۱۲ نفره‌ای متشکل از متخصصین تلاش‌گر و متعهد است که هر کدام روایت‌های خود را از تجربه‌ منیری بودن دارند.

از طرف منیری‌ها